Malazańska Księga Poległych Forum

Dyskusja o świecie Malazu

Ogłoszenie

Miło byłoby, gdyby forum się rozrastało. Dlatego jeśli masz znajomych, którzy czytają i lubią tą serie - proszę, podaj im linka do tej strony :)

#16 2013-04-30 20:53:37

RakeMKP

Starszy szeregowy

Zarejestrowany: 2013-03-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: Ulubiony bohater

RightDefender napisał:

a gdzie Icarium w sondzie???? dla mnie najlepszymi bohaterami są Szybki i właśnie Icarium. Eriksona kocham za to ze potrafi uświadomić czytelnikom ze bohater jest niesamowicie silny, a po chwili uświadomić że gdzieś niedaleko istnieje taki który powaliłby go w pare sekund na łopatki:) no i ta dziwna równowaga sił, mnogość wątków i to że w jego serii siła jest kwestia skali o nieznanej ilości współczynników:)

No racja też zgodzę się z tym że Icarium to także bardzo dobra postać wykreowana przez Eriksona.
Najbardziej podoba mi się w tej postaci tajemnica przeszłości jhaga ,a także jego szybkość i umiejętność walki (pojedynek Icariuma z Karsą)
wtedy to z niezwykłą szybkością przeciął miecz Teblorowi ,szybkość ta była bardzo niezwykła i napewno większa od zręczności Mocka (Seguleh z "Wspomnienie Lodu").Skoro już o nim wspomniałem to powiem że ta postać też mi się spodobała ,a szczególnie jego walka z Toolem.

Ostatnio edytowany przez RakeMKP (2013-04-30 20:53:59)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Paris Disney gry online maltańczyk miniaturka cena www.yorku.pl