Malazańska Księga Poległych Forum

Dyskusja o świecie Malazu

Ogłoszenie

Miło byłoby, gdyby forum się rozrastało. Dlatego jeśli masz znajomych, którzy czytają i lubią tą serie - proszę, podaj im linka do tej strony :)

#1 2010-08-09 20:39:31

Szybki Ben

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 38
Punktów :   

Bitwa pod Pale

We "Wspomnieniach.." mamy spojrzenie na bitwę pod Pale z innej perspektywy. I teraz pytanie, komu wierzyć? Dujek twierdzi że

Spoiler:

Lassen albo Tayschren(nie pamietam już kto) kazał Podpalaczom zostać w tunelach bo myślał, że to jest najbezpieczniejsze miejsce podczas bitwy.

Pozostaje jeszcze sprawa magów. Osobiście co do Podpalaczy nie wierze zbytnio w tą wersje, sądzę że jednak Lassen

Spoiler:

chciała się pozbyć Sójeczki bo stanowił zbyt duże zagrożenie dla niej, znalazłaby sobie innych dowódców.

Co do ataku Tayschrena na magów hmmm w sumie wydaje sie prawdopodobne że

Spoiler:

Nightchill coś kombinowała z Rakiem i jego mieczem już wtedy, ale czy działałaby na szkode imperium i czy trzeba było ją już wtedy likwidować? sam nie wiem

Offline

 

#2 2013-03-04 19:01:38

RakeMKP

Starszy szeregowy

Zarejestrowany: 2013-03-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: Bitwa pod Pale

Co do spisków Nightchill to no racja coś tam spiskowała ale Tayschren też nie był bez winy założę się że odegra on jeszcze nie jedną rolę w całej serii.

Offline

 

#3 2013-04-04 19:43:14

Szybki Ben

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 38
Punktów :   

Re: Bitwa pod Pale

Jestem w 8 części a dalej wątek Tayschrena nie został rozwinięty, mam nadzieje że dalej powróci bo postać super ciekawa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
A&B