Malazańska Księga Poległych Forum

Dyskusja o świecie Malazu

Ogłoszenie

Miło byłoby, gdyby forum się rozrastało. Dlatego jeśli masz znajomych, którzy czytają i lubią tą serie - proszę, podaj im linka do tej strony :)

#1 2011-04-26 17:04:36

Sawyer

Szeregowy

Zarejestrowany: 2011-04-26
Posty: 4
Punktów :   

Seriale

Jeśli ktoś oglądał serial LOST to juz wie skad ten nick u mnie ;p Aczkolwiek LOST się skonczyl i mam pytanie: czy znacie seriale o podobnej tematyce/klimacie albo inne ale równie ciekawe?

Offline

 

#2 2011-04-26 17:55:39

Crash

Starszy szeregowy

Zarejestrowany: 2011-04-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Seriale

na HBO niedawno premierę miał serial 'Gra o tron' oparty na książce o tym samym tytule G R R Martina.. filmu niewidziałem, książka jest pierwszą częścią cyklu 'Pieśń ognia i lodu': obecnie czytam 3 tom.. jest to fantastyka ale zupełnie inna niż Eriksona.. również ogromny świat ale z ras inteligentnych to tylko ludzie, smoki i Inni.. magia w pierwszym tomie prawie brak. zaś coraz więcej ale i tak mało w porównaniu do Eriksona, gdzie jak to ktoś ładnie ujął 'Trudno rzucić kamieniem i nietrafić w jakiś ascedent'.. klimaty typowo średniowieczne: damy, turnieje, bitwy, seniorzy i wasale i ogólnie walka o tron Siedmiu Królestw.. również potrafi wciągnąć ale mi Erikson bardziej się podobał.. w sumie to się boje że po Eriksonie już nic mnie nieurzeknie w 100 % tak jak zrobił to on..

Offline

 

#3 2011-04-27 16:26:18

Szybki Ben

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 38
Punktów :   

Re: Seriale

Właśnie Erikson ustawił tak wysoko poprzeczke, że jak już skończymy czytać tą serie to nic nas nie będzie fascynować i ciekawić jak MKP

Co do seriali LOSTA oglądałem, bardzo mi się podobał. Co do podobnych to może Prison Break, znajomi mówią że fajny, ja nie miałem okazji obejrzeć.

Od siebie polecam Miasteczko Twin Peaks, początkowo ciężko się wbić w klimat ale z każdym odcinkiem będzie ci łatwiej i akcja coraz bardziej będzie się rozkręcała, dosyć mroczny serial.

Planuje coś znaleźć na wakacje i myśle nad Rodziną Soprano albo 6 Stóp pod ziemią, oba podobno bardzo fajne i ciekawe.

Offline

 

#4 2011-04-27 17:35:56

Crash

Starszy szeregowy

Zarejestrowany: 2011-04-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Seriale

co do Prison Break to polecam pierwszy sezon.. naprawdę super.. drugi już mniej ciekawy a reszta to już flaki z olejem byle by kasy nabić na znanej marce.. ale co do podobieństw do LOSTÓW to tylko to że jedni i drudzy chcieli uciec ale klimaty są zupełnie inne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.malazempire.pun.pl